Sosna z młodymi odrostami

Nowy produkt

Choinka oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości, bardzo gęsta, rozłożysta i efektowna. Gałązki imitują młode odrosty. Rozmiary od 120 do 240 cm.

Więcej szczegółów

Szybka wysyłka

95,90 zł brutto

  • 120 cm
  • 150 cm
  • 180 cm
  • 220 cm
  • 240 cm

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sosna ekskluzywna z młodymi odrostami to wyjątkowa choinka. W naszym sklepie stacjonarnym to właśnie ona jest najczęściej wybierana przez Klientów, ponieważ swoim wzornictwem wyróżnia spośród choinek foliowych, a jednocześnie jest tańsza niż choinki PE. Posiada kilka rodzajów zakończeń gałązek imitujących m.in. młody odrost. Choinka jest bardzo gęsta i rozłożysta, doskonale sprawdzi się w każdym salonie. Nie wymaga stosowanie wielu dodatkowych dekoracji.

Choinka wykonana jest z najwyższej jakości folii PCV (która, posiada atest niepalności) w dwóch kolorach. Gałązki  są przymocowane na stałe do pnia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie rozłożenie oraz dowolny zakres modelowania kształtu drzewka, według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości, choinki składają się z 2,3 lub 4 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak dopasowany do wysokości danego drzewka. Choinki wysyłamy w specjalnych kartonach.

Drzewka pochodzą z polskiej produkcji (Koziegłowy, k. Częstochowy) i produkowane są na bieżąco - jesień 2017.

Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 90, 120, 150, 180, 220 i 240 cm.

WysokośćŚrednica dolnaIlość gałązek
120 cm106 cm195
150 cm120 cm291
180 cm140 cm427
220 cm150 cm597
240 cm165 cm797

sztuczna sosna


choinka jodła sztuczna

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

Sosna z młodymi odrostami

Sosna z młodymi odrostami

Choinka oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości, bardzo gęsta, rozłożysta i efektowna. Gałązki imitują młode odrosty. Rozmiary od 120 do 240 cm.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: