Świerk naturalny ośnieżony

Nowy produkt

Ośnieżony świerk naturalny to choinka ekskluzywna o wysokim standardzie wykończenia. Różne rodzaje gałązek tworzą niepowtarzalny efekt.

Więcej szczegółów

Szybka wysyłka

82,90 zł brutto

  • 120 cm
  • 150 cm
  • 180 cm
  • 220 cm
  • 240 cm

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ośnieżony Świerk, ekskluzywna choinka bardzo gęsta, nie wymaga wielu ozdób. W przeciwieństwie do tańszych choinek posiada różne zakończenia gałązek, które tworzą niepowtarzalny efekt.

Choinka wykonana jest z najwyższej jakości naturalnie zielonej folii PCV (która, posiada atest niepalności). Gałązki  są przymocowane na stałe do pnia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie rozłożenie oraz dowolny zakres modelowania kształtu drzewka, według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości, choinki składają się z 2,3 lub 4 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak dopasowany do wysokości danego drzewka. Choinki wysyłamy w specjalnych kartonach.

Drzewka pochodzą z polskiej produkcji (Koziegłowy, k. Częstochowy) i produkowane są na bieżąco - jesień 2017.

Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 120, 150, 180, 220 i 240 cm.

WysokośćŚrednica dolnaIlość gałązek
120 cm80 cm276
150 cm100 cm432
180 cm110 cm643
220 cm125 cm931
240 cm135 cm1091

sztuczna jodła ekskluzywna

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

Świerk naturalny ośnieżony

Świerk naturalny ośnieżony

Ośnieżony świerk naturalny to choinka ekskluzywna o wysokim standardzie wykończenia. Różne rodzaje gałązek tworzą niepowtarzalny efekt.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: