zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Wysyłka: 1-2 dni

Ostatnie sztuki!

[WYSYŁKA 24H] Choinka z białymi końcówkami 240 cm

C10KOZB

Ekskluzywna choinka bardzo gęsta -ośnieżony świerk, nie wymaga wielu ozdób.

359,00 zł

399,00 zł

-40,00 zł

Obniżka ceny!

Więcej informacji

Opis

Ekskluzywna choinka bardzo gęsta -ośnieżony świerk, nie wymaga wielu ozdób. Ekskluzywna choinka wykonana z najwyższej jakości folii PCV. Gałązki na stałe przymocowane do pnia, który składa się z 3 części. Choinka w komplecie ze stojakiem.

  • Wysokość: 240 cm
  • Średnica dolna: 135 cm
  • CHOINKA POKAZOWA

Szybka wysyłka w ciągu 24 godzin, dostawa w kolejnym dniu roboczym!

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

[WYSYŁKA 24H] Choinka z białymi końcówkami 240 cm

[WYSYŁKA 24H] Choinka z białymi końcówkami 240 cm

Ekskluzywna choinka bardzo gęsta -ośnieżony świerk, nie wymaga wielu ozdób.

Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka