zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Wysyłka: 1-3 dni

Ostatnie sztuki!

[WYSYŁKA 24H] Choinka PE Jodła jak prawdziwa 180 cm

C11GU

Jodła naturalna PE doskonale imituje wygląd prawdziwego drzewka.

  Wyprzedaż!

  369,90 zł

  399,90 zł

  -30,00 zł

  gwarancja udanej atmosfery świątecznej w cenie!

  Więcej informacji

  Opis

   JACHOINKA WYPRODUKOWANA W 2018, WYSOKOŚĆ 180 CM

  Jodła naturalna PE to choinka wykonana w nowoczesnej technologii. Doskonale imituje wygląd naturalnego drzewka świątecznego. Gałązki owijane nićmi, nie kłują i są całkowicie bezpieczne w dotyku. Choinka gęsta i rozłożysta. Bez wątpienia zrobi duże wrażenie na wszystkich.

  Hybrydowa choinka sztuczna wyprodukowana w Polsce (Koziegłowy) z wysokogatunkowej folii PCV, która posiada atest niepalności. Końcówki gałązek to już nowoczesny materiał PE. Dzięki takiemu rozwiązaniu na zewnątrz widać gałązki PE, a choinka jest o wiele tańsza niż jej odpowiednik w całości wykonany z tworzywa PE Wszystkie gałązki są przytwierdzone na stałe do pnia. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie rozłożenie choinki i modelowanie gałązek według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości składają się z 2,3 lub 4 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak dopasowany do wysokości drzewka.

  Kupując u nas otrzymujesz:

  • choinkę sztuczną o podwyższonej jakości wykonania (polski producent, jesień 2018)
  • wszystkie gałązki na stałe przytwierdzone do pnia
  • stojak dopasowany do wysokości drzewka
  • całość zapakowaną w karton umożliwiający przechowywanie
  • dostawę kurierską za 0 zł pod wskazany adres (choinka ma swoje gabaryty)
  • możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni, jeśli choinka nie spełni oczekiwań

  Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 120, 150, 180, 220 i 240 cm - dostępny tutaj: https://alechoinka.pl/10-choinki-sztuczne

  Choinka PE gumowa jodła

  Uwagi:

  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie gałązek.
  • Główne zdjęcia choinek są w rozmiarze 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł. Różnią się tylko ilością gałązek.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

  Opinie

  Napisz opinię

  [WYSYŁKA 24H] Choinka PE Jodła jak prawdziwa 180 cm

  [WYSYŁKA 24H] Choinka PE Jodła jak prawdziwa 180 cm

  Jodła naturalna PE doskonale imituje wygląd prawdziwego drzewka.

  Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka