zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Sprzedane

Choinka na pniu PE

Hybrydowa choinka na pniu z końcówkami gałązek PE, które wyglądają jak żywe. Idealna dla tych, którym znudził się standardowy kształt choinki i szukają czegoś wyjątkowego.

525,00 zł

Więcej informacji

Opis

Ekskluzywna Jodła na Pniu PE to choinka hybrydowa. Posiada igiełki wykonane w nowoczesnej technologi, które z bliska imitują żywą choinkę i są eksponowane na końcach gałązek. Część igieł bliżej pnia jest wykonana z tradycyjnej folii PCV, dlatego została zachowana atrakcyjna cena drzewka. Klasyczny kolor i kształt naturalnego drzewka. Osadzona jest na pniu, a stojak owinięty jest jutowym materiałem. Wyprodukowana w Polsce (Koziegłowy) z wysokogatunkowej folii PCV, która posiada atest niepalności. Wszystkie gałązki są przytwierdzone na stałe do pnia. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie rozłożenie choinki i modelowanie gałązek według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości składają się z 2 lub 3 elementów.

Kupując u nas otrzymujesz:

 • choinkę sztuczną o podwyższonej jakości wykonania (polski producent, jesień 2020)
 • wszystkie gałązki na stałe przytwierdzone do pnia
 • stojak dopasowany do wysokości drzewka
 • całość zapakowaną w karton umożliwiający przechowywanie
 • dostawę kurierską od 0 zł pod wskazany adres (choinka ma swoje gabaryty, szczegóły w zakładce "Dostawa i płatności")
 • możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni, jeśli choinka nie spełni oczekiwań

Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 180 i 210 cm.

Szczegółowe informacje:

Jak zmierzyć wysokość choinkiWysokośćŚrednica dolnaIlość gałązekZalecane przeznaczenie
180 cm80 cm222Choinka do mieszkania
220 cm95 cm390Choinka do salonu

*Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka (po ustawieniu prawidłowo rozłożonej choinki na podłodze).

Choinka na pniu PE

Uwagi:

 • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
 • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie gałązek.
 • Główne zdjęcia choinek są w rozmiarze 180 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł. Różnią się tylko ilością gałązek.
 • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Karta danych

Karta danych

TypChoinka na pniu

Opinie

Opinie

2020-10-27 11:36:07
Oceń 
Super choinka

Choinka zakupiona w zeszłym roku. Fantastycznie imituje żywe drzewko. Przystrojona lampkami i bombkami oddaje prawdziwy i ciepły urok moich ulubionych świąt Bożego Narodzenia. Pod choinką były też dodatkowe dekoracje świąteczne i dużo prezentów.
Polecam :)

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Choinka na pniu PE

  Choinka na pniu PE

  Hybrydowa choinka na pniu z końcówkami gałązek PE, które wyglądają jak żywe. Idealna dla tych, którym znudził się standardowy kształt choinki i szukają czegoś wyjątkowego.

  Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka