Informujemy, iż nasz sklep wykorzystuje technologię plików cookie do lepszej jakości obsługi i celów marketingowych. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Wysyłka: 24h

Ostatnie sztuki!

Świerk SYBERYJSKI 120 cm Biały

C02TO

Nowość Wyprzedaż!

59,90 zł

69,90 zł

-10,00 zł

Więcej informacji

Opis

Choinka Świerk Syberyjski jest zbudowana z folii ciemnozielonej, ale końcówki igieł mają kolor biały tworząc bardzo ciekawy efekt. Choinka jest gęsta i ma długie igły. Wszystkie gałązki i igiełki mają ten sam kształt, dzięki czemu choinka jest nadal tania.

  • Wysokość: 120 cm
  • Choinka produkcja 2017

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

Świerk SYBERYJSKI 120 cm Biały

Świerk SYBERYJSKI 120 cm Biały

Biały świerk syberyjski.

Sklep AleChoinka