Jodła naturalna "z szyszką"

Nowy produkt

Sztuczna jodła naturalna, której gałązki zakończone są przyciętą folią, imitującą szyszkę. Choinka dostępna od 120 do 240 cm.

Więcej szczegółów

Szybka wysyłka

53,90 zł brutto

  • 120 cm
  • 150 cm
  • 180 cm
  • 220 cm
  • 240 cm

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Choinka Jodła Naturalna z szyszką została zbudowana z ciemnozielonej foli. Igły na końcach gałązek zostały specjalnie przycięte tworząc "efekt szyszki" widoczny na zdjęciach. Choinka jest wystarczająco gęsta i posiada bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Świerk został wyprodukowany z wysokiej jakości folii PCV (która, posiada atest niepalności). Wszystkie gałązki są przytwierdzone na stałe do pnia. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie rozłożenie choinki modelowanie gałązek według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości, choinki składają się z 2,3 lub 4 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak dopasowany do wysokości danego drzewka. Choinki wysyłamy w specjalnych kartonach.

Drzewka pochodzą z polskiej produkcji (Koziegłowy, k. Częstochowy) i produkowane są na bieżąco - jesień 2017.

Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 90, 120, 150, 180, 220 i 240 cm.

WysokośćŚrednica dolnaIlość gałązek
120 cm85 cm141
150 cm100 cm226
180 cm110 cm346
220 cm130 cm504
240 cm132 cm592

sztuczna jodła

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

Jodła naturalna "z szyszką"

Jodła naturalna "z szyszką"

Sztuczna jodła naturalna, której gałązki zakończone są przyciętą folią, imitującą szyszkę. Choinka dostępna od 120 do 240 cm.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: