Sklep internetowy Ale Choinka! specjalizuje się w wysyłkowej sprzedaży choinek sztucznych i ozdób bożonarodzeniowych. Firma została założona w 2009 roku i z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, pozyskując coraz to szersze grono zadowolonych Klientów. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Zamówione towary można odebrać osobiście w Częstochowie w sklepie partnerskim "Dekoreo" - po uprzednim ustaleniu terminu.

Oferujemy produkty nowe z gwarancją producenta. Wszystkie sprzedawane przez nas drzewka pochodzą z Koziegłów k. Częstochowy. To właśnie Koziegłowy słyną na cały kraj i Europę z produkcji sztucznych choinek, wieńców, girland itp. artykułów. Sprzedajemy dekoracje pochodzące od wiodących producentów i gwarantujemy ich wysoką jakość oraz trwałość na wiele lat.

Ceny choinki sztucznej są bardzo zróżnicowane, ponieważ prezentują różne formy wykończenia oraz wiele typów materiałów wykorzystywanych do ich produkcji. W naszej ofercie dostępne są zarówno budżetowe jak i te bardziej ekskluzywne, w różnych wysokościach, a wykonywane są z folii PCV, z żyłki oraz nowoczesnego PE.

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej głównie DHL, InPost, Poczta Polska i DPD. W przypadku zamówień hurtowych, istnieje możliwość wysyłki pod inny, wskazany przez Klienta adres. Wszystkie zamówienia staramy się realizować na bieżąco, w szczycie sezonu mogą wystąpić pewne opóźnienia związane z czasem realizacji zamówień, jednak gwarantujemy dostawę na czas.

W miarę zbliżających się Świąt oferta będzie ograniczana, dlatego zachęcamy do wcześniejszego dokonywania zakupów.

Jak do nas dojechać?

Jak dojechać do sklepu Alechoinka w Częstochowie?