Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wysyłka i płatności

Wysyłka

Wszystkie paczki wysyłamy Pocztą Polską oraz firmą kurierską DHL lub na życzenie kurierem DPD. Wyjątek stanowią większe przesyłki (np. choinki), które wysyłamy tylko i wyłącznie firmami kurierskimi. Firmy logistyczna z reguły pracują w dni robocze od poniedziałku do piątku i wtedy też realizowane są wszystkie zamówienia. Dla zamówień na kwotę od 250 zł wysyłka kurierem DHL jest gratis przy wpłacie na konto. Do wysyłki za pobraniem doliczamy tylko 10 zł.

PrzedpłataPłatność przy odbiorzeCzas dostawyOpis usługi
19 zł25 zł24hNajszybsza usługa w naszej ofercie, paczki wysyłamy codziennie w dni robocze. DHL to firma kurierska ciesząca się ogromnym zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Zdecydowana większość paczek dociera do klientów w ciągu deklarowanych 24 godzin od wysyłki.
25 zł30 zł24hPrzesyłki wysyłamy 2-3 razy w tygodniu. Bardzo dobrze znana na naszym rynku firma logistyczna. Większość paczek dociera do klientów w ciągu deklarowanych przez przewoźnika 24 godzin.
12 zł18 zł48hNajtańsza opcja wysyłki dotyczy tylko przesyłek do 2 kg. Nie wysyłamy Pocztą Polską choinek oraz większych dekoracji. Przesyłki nadawane są 2-3 razy w tygodniu.
Wysyłki międzynarodoweWycena indywidualnaPrzesyłki międzynarodowe realizujemy poprzez firmy kurierskie. Aby obliczyć cenę dostawy należy podać kraj oraz kod pocztowy miejscowości przed złożeniem zamówienia. Korzystna oferta: Niemcy od 49 zł, Wielka Brytania od 79 zł
Odbiór osobisty0 zł48hMożliwość odbioru złożonych zamówień potwierdzamy mailowo. Odbiór zamówień w Częstochowie, przy ul. Wańkowicza 8 (sklep z dekoracjami). W sklepie dostępna jest większość oferty za wyjątkiem choinek, których nie sprzedajemy stacjonarnie. Dostarczamy je tylko na zamówienie.

Możliwe opcje dodatkowe dla firmy kurierskiej DHL* (dopłata do ceny podstawowej):

doręczenie w sobotę - 20 zł

doręczenie w godzinach wieczornych w dni robocze 18-22 - 15 zł

doręczenie do godziny 9 - 72 zł

doręczenie do godziny 12 - 42 zł

*usługi ograniczone terytorialnie, możliwość realizacji należy ustalić przed złożeniem zamówienia podając e-mailowo nazwę i kod pocztowy miejscowości

Płatności

Udostępniamy kilka rodzajów płatności za zakupiony towar:

  • DotPay - szybkie płatności online zintegrowane z polskimi bankami
  • PayPal - międzynarodowa usługa szybkich płatności
  • Przelew bankowy na nasze konto firmowe w ING (nr konta wysyłany emailem wraz z potwierdzeniem zamówienia)
  • Płatność kurierowi przy odbiorze
  • Płatność osobista w sklepie stacjonarnym