Choinki sztuczne

1 - 20 z 24 produktów

sztuczna choinkaPięknie udekorowana choinka to największy i zarazem najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Jest wiele rodzajów świątecznych drzewek, ale bardzo popularne są choinki sztuczne. Są bardziej trwałe, a przez co zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż prawdziwe choinki. Sztuczne drzewka stoją dłużej niż tylko 2-3 tygodnie i co roku wyglądają tak ...

sztuczna choinkaPięknie udekorowana choinka to największy i zarazem najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Jest wiele rodzajów świątecznych drzewek, ale bardzo popularne są choinki sztuczne. Są bardziej trwałe, a przez co zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż prawdziwe choinki. Sztuczne drzewka stoją dłużej niż tylko 2-3 tygodnie i co roku wyglądają tak samo dobrze. Odwiedzając nasz sklep internetowy AleChoinka! możesz wybrać z pośród wielu dostępnych wzorów i kolorów. Wszystkie choinki wyprodukowane są w Polsce, w Koziegłowach. Producent choinek wykorzystuje najlepsze materiały oraz atestowaną folię, która podwyższa bezpieczeństwo.

Jaką choinkę wybrać? Najważniejsze jest ustalenie wysokości, czy ma to być duża choinka do salonu (zalecane przez nas minimum to 220 cm), czy też mała choineczka na komodę. Wszystkie prezentowane modele choinek sztucznych są dostępne w wielu rozmiarach i mają dokładnie opisaną średnicę dolną, aby jeszcze lepiej dopasować ją do danego wnętrza. Standardowe choinki są dostępne w rozmiarach od 120 do 240 cm, na specjalne zamówienie dostępne są też wielkie choinki gigant do nawet 5 metrów wysokości. W ofercie sklepu znajdują się zarówno choinki ekonomiczne jak i te ekskluzywne. Tanie choinki sztuczne wyprodukowane są w jednym odcieniu zieleni i posiadają wszystkie takie same gałązki. Sztuczne choinki ekskluzywne mają już zupełnie inny rodzaj budowy. Są zdecydowanie bardziej gęste od choinek tradycyjnych, składają się z kilku odcieni folii, a gałązki są o różnych długościach i kształtach. Nowością ostatnich sezonów na rynku są gumowe choinki PE, do złudzenia imitujące prawdziwą choinkę. Oryginalnym pomysłem są też choinki z białej folii oraz te wykończone z brokatem i szyszkami. Niesłabnącą popularnością cieszą się wciąż też choinki wąskie o budowie ołówkowej. Zajmują bardzo mało miejsca, dlatego łatwo jest je ustawić w każdym wnętrzu.

Nawet podstawowe modele choinek sztucznych sprzedawanych w naszym sklepie są na tyle gęste, że nie wymagają używania wielu dekoracji. W przypadku choinek ekskluzywnych do ozdoby większość Klientów używa lampek LED oraz kilkunastu bombek. Takie choinki i tak prezentują się bardzo okazale w czasie Świąt.

Nie trać czasu na bieganie po sklepach za choinką, gwarantujemy bezproblemową i szybką wysyłkę, która zostanie doręczona prosto pod wskazany adres. Wybrane modele choinek wysyłamy GRATIS! Możliwy jest też odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym "Dekoreo" Częstochowa, ul. Wańkowicza 8 (należy wcześniej ustalić termin odbioru).

Wiecej