Aktywne filtry

Choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne 2023

Sprawdź nasze ekskluzywne choinki sztuczne, jak żywe! Pięknie udekorowana choinka to...

Ekskluzywne choinki sztuczne 2023

Sprawdź nasze ekskluzywne choinki sztuczne, jak żywe! Pięknie udekorowana choinka to największy i dla wielu najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Nie trać czasu na bieganie po sklepach i zamów online. Gwarantujemy bezproblemową i szybką wysyłkę GRATIS dla zamówień opłaconych od 444 zł. Większość towaru jest już gotowa do wysyłki, a 90% zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin. Wysyłki realizujemy tylko do wyczerpania zapasów, więc zamów swoje drzewko jeszcze dziś!

Choinki sztuczne [Kolekcja 2023/24]Kupując w sklepie internetowym Ale Choinka! możesz wybrać spośród ponad 100 dostępnych wzorów, kolorów i rozmiarów. Starannie wybrane nowoczesne choinki sztuczne wyprodukowane są w Polsce, w Koziegłowach. Polski producent choinek sztucznych wykorzystuje najlepsze materiały bezpieczne dla środowiska i domowników oraz atestowaną folię, która nie jest materiałem łatwopalnym co zwiększa bezpieczeństwo. Każde drzewko bożonarodzeniowe jest na tyle gęste, iż że nie wymaga stosowania wielu dekoracji. Piękny kolor naturalnej zieleni, sprawia, że każda choinka sztuczna wygląda bardzo naturalnie jak żywa. Wystarczy ozdobić lampkami LED i stylowymi bombkami dla najlepszego efektu.

Sztuczne choinki świąteczne są trwalsze, dzięki czemu dłużej będą podkreślać klimat i nastrój w tym magicznym czasie. Inwestycja w sztuczną choinkę zwraca się po kilku sezonach, a modna choinka cieszy oko swoim wyglądem jeszcze przez długie lata. Kolejnym aspektem przemawiającym za sztuczną choinką jest brak opadania igieł. Może stać przy grzejniku, czy kominku, a zawsze zachowa piękny wygląd. Zyskujesz też czas, ponieważ nie musisz szukać wymarzonego drzewka, choinka zakupiona u nas zawsze zachowuje wspaniały kształt i wygląd. Dostępne są różne modele w zależności od budżetu.

Najważniejszym przy zakupie choinki etapem jest ustalenie wysokości choinki. Możliwa jest duża choinka do salonu, czy też małe drzewko świąteczne na komodę lub biurko. Wszystkie modele są dostępne w kilku rozmiarach oraz mają precyzyjnie opisaną średnicę dolną. Dzięki czemu łatwo dopasować ją do każdego salonu. Standardowe wysokości to od 60 do 250 cm. Na specjalne zamówienie dostępne są też wielkie iglaki gigant do 5 metrów wysokości.

Dostępne są jodły, sosny i świerki dla każdego klienta. Tanie choinki sztuczne wyprodukowane są w jednym odcieniu zieleni i posiadają wszystkie gałązki takie same. Nowoczesne choinki ekskluzywne kosztują więcej, ale mają zdecydowanie inny rodzaj budowy. Są zdecydowanie bardziej gęste od tradycyjnych. Zbudowane z kilku odcieni folii gdzie gałązki są o różnych długościach i kształtach. Nowością ostatnich sezonów są gumowe choinki PE wyglądające jak żywe, do złudzenia imitujące prawdziwe drzewko. Innym oryginalnym pomysłem są też białe choinki, z brokatem, z szyszkami i na pniu. Niesłabnącą popularnością cieszą się także choinki wąskie o budowie ołówkowej. Zajmują mało miejsca i z łatwością ustawisz je w każdym pomieszczeniu.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Read More
Ekskluzywne Choinki Sztuczne Jak Żywe! - Zamów 24h