zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Choinki sztuczne

1 - 16 z 25 produktów

Zobacz wszystkie choinki sztucznePięknie ubrana choinka to największy i dla wielu najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Sztuczne drzewka są trwalsze, dzięki czemu dłużej będą podkreślać świąteczny klimat. Odwiedzając nasz sklep internetowy Ale Choinka! możesz wybrać spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów. Wszystkie drzewka świąteczne wyprodukowane są w Polsce, w Koziegłowach. Polski producent choinek sztucznych wykorzystuje najlepsze materiały oraz atestowaną folię, która podwyższa bezpieczeństwo. Każde drzewko bożonarodzeniowe jest na tyle gęste, iż że nie wymaga stosowania wielu dekoracji. Wystarczy ozdobić lampkami LED i stylowymi bombkami dla najlepszego efektu.

Różne modele w zależności od budżetu. Pierwszym etapem jest ustalenie wysokości. Możliwa jest duża choinka do salonu, czy też małe drzewko na komodę lub biurko. Wszystkie modele są dostępne w kilku rozmiarach oraz mają precyzyjnie opisaną średnicę dolną. Dzięki czemu łatwo dopasować ją do każdego salonu. Standardowe wysokości to od 120 do 250 cm. Na specjalne zamówienie dostępne są też wielkie iglaki gigant do 5 metrów wysokości. Dostępne są jodły, sosny i świerki dla każdego klienta. Tanie choinki sztuczne wyprodukowane są w jednym odcieniu zieleni i posiadają wszystkie gałązki takie same. Nowoczesne choinki ekskluzywne kosztują więcej, ale mają zdecydowanie inny rodzaj budowy. Są zdecydowanie bardziej gęste od tradycyjnych. Zbudowane z kilku odcieni folii gdzie gałązki są o różnych długościach i kształtach. Nowością ostatnich sezonów są gumowe choinki PE wyglądające jak żywe, do złudzenia imitujące prawdziwe drzewko. Innym oryginalnym pomysłem są też białe choinki, z brokatem, z szyszkami i na pniu. Niesłabnącą popularnością cieszą się także choinki wąskie o budowie ołówkowej. Zajmują mało miejsca i z łatwością ustawisz je w każdym pomieszczeniu.

Nie trać czasu na bieganie po sklepach i stanie w kolejkach, możesz kupić online, a my gwarantujemy bezproblemową i szybką wysyłkę GRATIS dla zamówień przedpłaconych od 333 zł.

Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka