zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Choinki sztuczne

1 - 12 z 15 produktów

Zobacz wszystkie choinki sztucznePięknie udekorowana choinka to największy i dla wielu najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Sztuczne drzewka są trwalsze, dzięki czemu dłużej będą podkreślać świąteczny klimat i wyjątkowy nastrój świąteczny. Inwestycja w sztuczną choinkę zwraca się po kilku sezonach, a modna choinka cieszy oko swoim wyglądem jeszcze przez długie lata. Ko...

Zobacz wszystkie choinki sztucznePięknie udekorowana choinka to największy i dla wielu najważniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia. Sztuczne drzewka są trwalsze, dzięki czemu dłużej będą podkreślać świąteczny klimat i wyjątkowy nastrój świąteczny. Inwestycja w sztuczną choinkę zwraca się po kilku sezonach, a modna choinka cieszy oko swoim wyglądem jeszcze przez długie lata. Kolejnym aspektem przemawiającym za sztuczną choinką jest brak opadania igieł. Może stać blisko grzejników, czy kominka, a zawsze zachowa piękny wygląd. Zyskujesz też czas, ponieważ nie musisz szukać wymarzonego drzewka, choinka zakupiona u nas zawsze zachowuje wspaniały kształt i wygląd. Odwiedzając nasz sklep internetowy Ale Choinka! możesz wybrać spośród ponad 100 dostępnych wzorów i kolorów. Starannie wybrane choinki sztuczne wyprodukowane są w Polsce, w Koziegłowach. Polski producent choinek sztucznych wykorzystuje najlepsze materiały bezpieczne dla środowiska i domowników oraz atestowaną folię, która nie jest materiałem łatwopalnym co zwiększa bezpieczeństwo. Każde drzewko bożonarodzeniowe jest na tyle gęste, iż że nie wymaga stosowania wielu dekoracji. Piękny kolor naturalnej zieleni, sprawia, że każda choinka sztuczna wygląda bardzo naturalnie. Wystarczy ozdobić lampkami LED i stylowymi bombkami dla najlepszego efektu.

Zalety sztucznych choinek:

  • nie opadają igły
  • co roku wygląda tak samo pięknie
  • dobierzesz precyzyjnie wymiary
  • nie tracisz czasu na bieganie po sklepach
  • inwestycja szybko się zwraca

Różne modele w zależności od budżetu. Pierwszym etapem jest ustalenie wysokości choinki. Możliwa jest duża choinka do salonu, czy też małe drzewko świąteczne na komodę lub biurko. Wszystkie modele są dostępne w kilku rozmiarach oraz mają precyzyjnie opisaną średnicę dolną. Dzięki czemu łatwo dopasować ją do każdego salonu. Standardowe wysokości to od 60 do 250 cm. Na specjalne zamówienie dostępne są też wielkie iglaki gigant do 5 metrów wysokości. Dostępne są jodły, sosny i świerki dla każdego klienta. Tanie choinki sztuczne wyprodukowane są w jednym odcieniu zieleni i posiadają wszystkie gałązki takie same. Nowoczesne choinki ekskluzywne kosztują więcej, ale mają zdecydowanie inny rodzaj budowy. Są zdecydowanie bardziej gęste od tradycyjnych. Zbudowane z kilku odcieni folii gdzie gałązki są o różnych długościach i kształtach. Nowością ostatnich sezonów są gumowe choinki PE wyglądające jak żywe, do złudzenia imitujące prawdziwe drzewko. Innym oryginalnym pomysłem są też białe choinki, z brokatem, z szyszkami i na pniu. Niesłabnącą popularnością cieszą się także choinki wąskie o budowie ołówkowej. Zajmują mało miejsca i z łatwością ustawisz je w każdym pomieszczeniu.

Nie trać czasu na bieganie po sklepach i stanie w kolejkach, możesz kupić online, a my gwarantujemy bezproblemową i szybką wysyłkę GRATIS dla zamówień przedpłaconych od 444 zł. Wysyłki realizujemy do 1 grudnia 2021 roku.

Więcej
Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka