zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Wysyłka: 2-3 dni

Ostatnie sztuki!

Choinka na pniu - Sosna z brokatem

Nowość 2020 - choinka na pniu z szyszkami i brokatem. Modna choinka z białymi końcówkami gałązek. Gęsta i puszysta - idealna do salonu.

  185,00 zł

  Więcej informacji

  Opis

  Nowoczesna choinka na pniu - Sosna z brokatem to gęsta choinka o modnym wzorze i stylistyce. Gałązki puszyste i dłuższej igle sprawiają, że choinka po rozłożeniu jest gęsta. Końcówki malowane i ucięte na szpic. Część gałązek dodatkowo została udekorowana brokatem, który nadaje błysk poszczególnym gałązkom. W zestawie również szyszki, które są na stałe przymocowane do gałązek.

  Choinka na pniu wyprodukowana w Polsce (Koziegłowy). Wszystkie gałązki są przytwierdzone na stałe do pnia. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie rozłożenie choinki i modelowanie gałązek według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości składają się z 2 lub 3 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak dopasowany do wysokości drzewka.

  gałązka choinki świerk 100%pe jak żywa

  Kupując u nas otrzymujesz:

  • choinkę sztuczną o podwyższonej jakości wykonania (polski producent, jesień 2020)
  • wszystkie gałązki na stałe przytwierdzone do pnia
  • stojak dopasowany do wysokości drzewka
  • całość zapakowaną w karton umożliwiający przechowywanie
  • dostawę kurierską od 0 zł pod wskazany adres (choinka ma swoje gabaryty, szczegóły w zakładce "Dostawa i płatności")
  • możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni, jeśli choinka nie spełni oczekiwań

  Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 180, 220 cm.

  Szczegółowe informacje:

  WysokośćŚrednica dolnaIlość gałązekZalecane przeznaczenie
  180 cm82 cm169Średnia choinka do małych i ciasnych pomieszczeń
  220 cm104 cm271Choinka przeznaczona do małych mieszkań lub małych salonów

  *Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka (po ustawieniu prawidłowo rozłożonej choinki na podłodze).

  Uwagi:

  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie gałązek.
  • Główne zdjęcia choinek są w rozmiarze 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł. Różnią się tylko ilością gałązek.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

  Karta danych

  Karta danych

  TypChoinka PE

  Opinie

  Napisz opinię

  Choinka na pniu - Sosna z brokatem

  Choinka na pniu - Sosna z brokatem

  Nowość 2020 - choinka na pniu z szyszkami i brokatem. Modna choinka z białymi końcówkami gałązek. Gęsta i puszysta - idealna do salonu.

  Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka