zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz wszytkie choinki sztuczne

Sprzedane

Świerk Norweski PE

  519,90 zł

  gwarancja udanej atmosfery świątecznej w cenie!

  Więcej informacji

  Opis

  Świerk sztuczny Norweski to choinka hybrydowa wykonana z uwzględnieniem nowoczesnej technologii PE. Doskonale imituje wygląd prawdziwego drzewka. Gałązki owijane są nićmi, nie kłują, są całkowicie bezpieczne i miękkie w dotyku. Choinka gęsta i rozłożysta, wspaniale imituje naturalne drzewko. Bez wątpienia zrobi duże wrażenie na wszystkich.

  Gumowa choinka PE. Gałązki świerku do złudzenia przypominają żywe drzewko.

  Choinka hybrydowa wykonana jest częściowo z najwyższej jakości folii PCV (która, posiada atest niepalności) w ciemnozielonym kolorze, zaś końcówki gałązek to już nowoczesny materiał PE. Dzięki takiemu rozwiązaniu na zewnątrz widać w większości gałązki PE, a choinka jest 2-3 krotnie tańsza niż jej odpowiednik w całości wykonany z tworzywa PE. Wszystkie gałązki na stałe się przymocowane do pnia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie rozłożenie oraz dowolny zakres modelowania kształtu drzewka, według własnego uznania. W zależności od wybranej wysokości, choinki składają się z 2,3 lub 4 elementów. W komplecie znajduje się stabilny stojak* dopasowany do wysokości danego drzewka. Choinki wysyłamy w specjalnych kartonach.

  *Standardowo w zestawie znajduje się stojak z tworzywa. Dostępne są też stojaki metalowe za dopłatą.

  Drzewka pochodzą z polskiej produkcji (Koziegłowy, k. Częstochowy) i produkowane są na bieżąco.

  Zaprezentowany model jest dostępny w wysokościach 180, 220, 240 i 280 cm.

  Szczegółowe informacje:

  WysokośćŚrednica dolnaIlość gałązekZalecane przeznaczenie
  180 cm110 cm584Średnia choinka do małych i ciasnych pomieszczeń
  220 cm140 cm909Choinka przeznaczona do małych mieszkań lub małych salonów
  240 cm150 cm1060Idealna do każdego przestronnego salonu w mieszkaniu lub domu
  280 cm--Choinka na zamówienie

  *Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka (po ustawieniu prawidłowo rozłożonej choinki na podłodze).

  Kupując u nas otrzymujesz:

  • choinkę sztuczną wyprodukowaną w Polsce
  • gałązki na stałe przytwierdzone do pnia
  • dopasowany stojak
  • całość zapakowaną w karton, umożliwiający przechowywanie
  • dostawę kurierską pod wskazany adres (choinka ma swoje gabaryty)
  • możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni, jeśli choinka nie spełni oczekiwań

  Świerk Norweski PE

  Niepowtarzalne wzornictwo drzewek świątecznych i wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze choinki sztuczne są zbliżone wyglądem do naturalnych drzewek Bożonarodzeniowych.

  Uwagi:

  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Szyszki i inne elementy dekoracyjne widoczne na zdjęciach stanowią dodatkowe dekoracje i nie są wliczone w cenę.
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.
  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.

  Karta danych

  Karta danych

  TypChoinka PE

  Opinie

  Napisz opinię

  Świerk Norweski PE

  Świerk Norweski PE

  Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka