zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz tanie choinki sztuczne

Wysyłka: 48h

Ostatnie sztuki!

Jodła naturalna ośnieżona 150 cm

C23EL

Jodła naturalna jest pokryta natryskowo pianką imitującą śnieg.

Wyprzedaż!

170,00 zł

195,00 zł

-25,00 zł

Gwarancja ceny do 31 stycznia 2023:

Więcej informacji

Opis

Jodła naturalna jest pokryta natryskowo pianką imitującą śnieg. Przyjemna w dotyku, do złudzenia imituje prawdziwy śnieg. Duża i gęsta choinka będzie oryginalnym pomysłem na nadchodzące święta. Gałązki na stałe przymocowane do pnia, który składa się z 2-3 części. Choinka w komplecie ze stojakiem.

  • Wysokość: 150 cm
  • Średnica dolna: 100 cm
  • Produkcja 2021 r

Szybka wysyłka w ciągu 24 godzin, dostawa w kolejnym dniu roboczym!

Uwagi:

  • Wysokość choinki jest zawsze mierzona od ziemi do końca jej czubka, po ustawieniu złożonej choinki pionowo na podłodze.
  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie każdej gałązki, a efekt będzie dokładnie taki jak na zdjęciu.
  • Choinki zaprezentowane na zdjęciach to rozmiar 220 cm. Inne wysokości mają identyczny ogólny kształt, zarys oraz kształt gałązek i igieł, różnią się tylko ilości gałązek, których, np. w mniejszych choinkach musi być mniej ze względu na ich budowę.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ monitora/ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Opinie

Napisz opinię

Jodła naturalna ośnieżona 150 cm

Jodła naturalna ośnieżona 150 cm

Jodła naturalna jest pokryta natryskowo pianką imitującą śnieg.

Sprawdź podobne

Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka