zamknij

Sklep wykorzystuje pliki cookies do lepszej jakości obsługi i marketingu. W każdej chwili możesz wyłączyć udostępnianie nam plików cookies w swojej przeglądarce.

Zobacz tanie choinki sztuczne

Wysyłka: 48h

Mini Choinka Sztuczna

CM02

Symboliczne drzewko świąteczne do postawienia na komodzie lub stoliku

49,00 zł

Gwarancja ceny do 31 stycznia 2023:

Więcej informacji

Opis

Mała choinka sztuczna, gęsta i okazała mimo zaledwie 60 cm wysokości. Wykonana jest z wysokiej jakości folii PCV (która, posiada atest niepalności). Gałązki są przymocowane na stałe do pnia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie rozłożenie oraz dowolny zakres modelowania kształtu drzewka, według własnego uznania. Drzewka pochodzą z polskiej produkcji (Koziegłowy, k. Częstochowy) i produkowane są na bieżąco.

Niepowtarzalne wzornictwo drzewek świątecznych i wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze choinki sztuczne są zbliżone wyglądem do naturalnych drzewek Bożonarodzeniowych.

Kupując u nas otrzymujesz:

  • choinkę sztuczną wyprodukowaną w Polsce
  • gałązki na stałe przytwierdzone do pnia
  • dostawę kurierską pod wskazany adres
  • możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni, jeśli choinka nie spełni oczekiwań

Uwagi:

  • Tolerancja danych technicznych +/- 5%
  • Zdjęcia przedstawiają wymodelowane choinki przez dekoratorów w studio fotograficznym, są to autentyczne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów, jednak warto pamiętać, że choinka wyciągnięta z kartonu będzie odbiegać wyglądem od tej ze zdjęcia. Należy poświęcić czas na odpowiednie wymodelowanie gałązek.
  • Kolory zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, jednak ze względu na typ ekranu jakim Państwo dysponujecie oraz zastosowanych ustawień mogą się minimalnie różnić.

Karta danych

Karta danych

Wysokość 0,9 m
Typ Choinka tradycyjna

Opinie

Napisz opinię

Mini Choinka Sztuczna

Mini Choinka Sztuczna

Symboliczne drzewko świąteczne do postawienia na komodzie lub stoliku

Sprawdź podobne

Nasze njpiękniejsze choinki sztuczneSklep AleChoinka